Servis k výrobe tričiek

Ready to wear textil

Reklamný textil pripravený na oblečenie ihneď po dodaní

Na požiadanie pre vás dodáme reklamný textil v ready-to-wear kvalite. Kompletne vypraný a vyžehlený textil zvýši hodnotu vašej značky v očiach príjemcu.

Službu dodávame na požiadanie, každopádne všetok textil, ktorý dodávame (potlačený, či nepotlačený) spĺňa základné hygienické nároky na okamžité použitie.

Nechajte si naceniť potlač reklamného textilu so službou ready-to-wear »


Firemný odievací kódex

Nechajte zamestnancov reprezentovať vašu firmu na úrovni

Vypracujeme pre vás odievací kódex v súlade s vašou firemnou kultúrou. V prípade firemných odievacích kódexov pracujeme na princpíe kompromisu medzi pohodlím zamestnancov a zámerom zamestnávateľa.

Samozrejmosťou je vypracovanie normy tak, aby bola jednoducho a rýchlo realizovateľná, prípadne ju sami ihneď realizujeme.

Povedzte nám vaše predstavy o vašom odievacom kódexe! »


PANTONE shirt match

Tričko v presnej farbe, presne podľa vzorkovníka!

Potrebujete pre váš projekt tričko v presnej farbe? V takom prípade sa asi neuspokojíte s tvrdením výrobcu, že vyrába “modré” tričká. Na základe vašej požiadavky pre vás nájdeme tričká vo vami zadanom rozsahu farieb a poskytneme vám vzorky.

A akú farbu reklamného textilu potrebujete vy? »


Dropship - rozosielanie vo vašom mene

Objednáte u nás, vo vašom mene odošleme my

Od návrhu cez realizáciu až po odoslanie klientovi - všetko zvládneme bez zaváhania.

Službu dropship využijete v prípade, ak sa prevzatím reklamného textilu vaša nekončí. V takom prípade zabezpečujeme odosielanie zásielok podľa vami zadanej databázy.

Potrebujete rozposlať váš reklamný textil? »